שמיכות פוך זוגי במבצעלמיטה יש פונקציה כפולה, שכן המזרן הנכון יכול לספק לילה ללא כאבים והמצעים הטובים ביותר ישמרו על נוחותכם במהלך השינה הזו. כיסוי השמיכה עושה פונקציה כפולה: הוא מגן על השמיכה שלך ומוסיף אלמנט עיצובי לעיצוב שלך. הסופרת הזו (לורן רו) היא הבעלים של כיסוי השמיכה של Snowes Gingham (Slate Blue) ואוהבת איך זה מתאים למיטה שלה.

להכנת מיטת פוך זוגית תצטרכו לקפל שתי שמיכות פוך בודדות לאורכן ולערום אותן זו לצד זו על מיטה זוגית. ניתן להשתמש בשמיכות פוך זוגיות, מלאות, זוגיות או קינג רק אם גובה המזרן אינו עולה על 8 או 10 אינץ'.

בכל מקום שבו אתה מתקשר לשמיכה, סביר להניח שחווית מלחמה כוללת שבה אדם מושך את השמיכה לצדו – או בתמונת הכותרת או לשניים – כדי להגן על כל הגוף שלך.

בעת בניית מיטה

שמיכות פוך ושמיכות פוך משמשות כשכבת המצעים העליונה המכסה את המזרן לכיסוי מיטות קינג קינג מעל 14 "ומיטות זוגיות מעל 16" אם יש לך קצת יותר זמן, קפל כל שמיכה פנימה שלוש, הניחו אותם זה ליד זה על המיטה ולאחר מכן פרשו כיסוי פוך רך אחד או שניים על החצי התחתון של השמיכה. טיעון נפוץ נוסף הוא ששמיכת פוך זוגית מקשה על סידור המיטה בצורה מסודרת

אמנם סידר מיטה עם שתי שמיכות פוך זה כבר עניין אחר, אבל הכנת מיטה עם שתי שמיכות פוך נעשית יפה, ובלי הקיפול הנורא הזה הגיליון העליון בתחתית זה למעשה די פשוט. שמיכות פוך ג'מבו קווין מתאימות למיטות קווין מתחת ל-15 אינץ'.

שמיכות הן דרך מצוינת לא רק להגן על המצעים שלך אלא גם לעצב את החלל

הסבירו שגישת שינה מותאמת אישית זו עשויה להיות הטובה ביותר לזוגיות בריאה, שגודל אחד, טמפרטורה אחת ומערכת שמיכת פוך אחת לא יעניקו לכם שינה רציפה שאתם צריכים. התעוררו בבוקר כדי לוודא שטמפרטורת הגוף שלכם נשלטת כראוי, והניחו בזהירות שתי שמיכות פוך על המיטה שלכם במקום אחת.

זה היה על המיטה של ההורים והסבים שלך, וכמעט כל מיטה אחרת שאי פעם ראית. שמיכות יכולות לחפוף מעט או להתרפק על השמיכה של המלכה אם את מרגישה טוב. בחר מתוך שמיכות פוך קטיפה מכותנה, מצעים כפריים וציפיות בוהו.

אם אתה צריך בטנה חמה יותר

יש סרטים מסביב לקצוות המאפשרים לך להשלים אותו עם שמיכת פוך נוספת מאותו טווח. שם תקבלו שמיכת קיץ וחורף שניתן לשלב ליצירת שמיכה סופר חמימה בלילות קרים מאוד. אם אתם רוצים להימנע מהקור בזמן השינה בחורף ולא להזיע או להרתיח בקיץ, הפתרון המתבקש הוא לקנות שתי שמיכות פוך.

אם אתם ישנים עם חיית המחמד שלכם באותה מיטה

בחרו שמיכת פוך מודפסת כדי להסתיר את הפרווה. זה יכול להוות חלופה לשמיכה ולרוב מתאים מתחת לכיסוי דקורטיבי. עיין ברשימה שלנו ותמצא את השמיכה הטובה ביותר עבור הצרכים שלך. כיסוי שמיכת פוך הוא סוג של מצעים המשמשים לשכבות בחודשים קרים.

לא רק שזה היה סופר נוח, אלא שזו הייתה אחת מהשמיכות התפורות ביותר שראינו אי פעם. חומר המילוי היה מופץ היטב ונשאר כך (Soak & Sleep ממליצה לנער את השמיכה כל בוקר), בנוסף, קל יותר לווסת את הטמפרטורה עם שתי שמיכות בודדות.

אמנם אתה עלול להתפתות ללכת על אופציית התקציב

אבל אם אתה מוכן להשקיע קצת יותר על שמיכת פוך איכותית יהיה לך לילה נוח יותר ותרגיש יותר אנרגטי לאורך היום. מונע התחממות יתר וישתלב עם מצעים בהירים אם אתה רוצה מראה יותר אנרגטי או עם לבן פריך אם אתה מעדיף מיטה אלגנטית.

Related Post

איפה אפשר לקנות מסנן למכשיר טיהור מים "תמי 4"איפה אפשר לקנות מסנן למכשיר טיהור מים "תמי 4"במשך מספר שנים השתמשנו במערכת מים של זן ומאוד אהבנו אותה, אבל רצינו מערכת עם אוסמוזה הפוכה. הקמנו את מערכת האוסמוזה ההפוכה של Aquatru, הפעלנו את 5 הטנקים הנדרשים, שטפנו