לשמור על נוחות חיי התינוק שלכם בעזרת נסט




הם יכולים לעזור לך ולשותף שלך להסתגל לתינוק חדש. אם יש לך שאלות או חששות, שאל את הרופא שלך או קבל משאבים מומלצים שיעזרו לך או לתינוקך לגדול.

כהורה או כמטפלת

אתה יכול לעשות הרבה כדי למנוע פציעות של התינוק שלך. קח את תינוקך לבית החולים בקפסולה או במושב ילדים מתאים אחר, רצוי עם הפנים כלפי מטה במכונית. וודא כי תינוקך אינו עטוף בחוזקה מדי והנח יד או שמיכה על חזהו של תינוקך כך שיוכל לנשום בנוחות.

לפני החיתול של תינוקך

וודא כי יש לך חומרים בהישג יד ושאינך משאיר את ילדך ללא השגחה על שידת ההחתלה. אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות הוא לוודא שכל מה שיש לו ידיות לתינוק שלך (כולל אותך) נשטף באופן קבוע, גם אם הוא בידיים שלך.

במהלך החודשים הקרים יותר

אתה יכול לעזור לתינוקך לשמור על טמפרטורה קבועה. ויסות הטמפרטורה בחדר התינוק שלך הוא שלב חשוב במניעת תסמונת מוות תינוקות חולה (SIDS) ומבטיח כי תינוקך ישן טוב. על מנת להבטיח שהתינוק שלך ישן בבטחה, חשוב לקחת בחשבון את טמפרטורת החדר בו הוא ישן.

לתינוקות אין יכולת לווסת את טמפרטורת גופם כמו מבוגרים

ולכן חשוב שההורים יזהו סימני התחממות יתר או קור אצל התינוק שלהם ויגיבו אליהם. חדר שינה מחומם מדי מגביר את הסיכון לתסמונת מוות תינוקות פתאומי (SIDS) גם אם תינוקך ישן בבגדים חמים או בצרורות.

חשוב לשים תינוקות על הגב

כדי להפחית את הסיכון ל- SIDS (תסמונת מוות פתאומי של תינוקות). כדי למנוע נפילות, ההורים יכולים להחליף את תינוקיהם על הרצפה. חיתולים עובדים הכי טוב לתינוקות בשבועות הראשונים ויכולים להיות טכניקה מרגיעה להורים הלומדים זאת בפעם הראשונה.

רגשות כגון מתח וחרדה מגבירים הורמונים מסוימים בגופך המשפיעים על התפתחות הגוף והמוח של תינוקך

כאשר אתה מרגיש שמח ורגוע, זה מאפשר לתינוק שלך לגדול בסביבה שמחה ורגועה. אתה מגיב בחיוב והתינוק שלך לומד שהוא יכול לסמוך עליך, לסמוך עליך ולהרגיש בטוח.

האינטראקציות שיש לך עם התינוק שלך יוצרות קשר רגשי חשוב בינך ובין ילדך

מלידה, אינטראקציות אלה משפיעות על הדרך שבה התינוק שלך חושב, מרגיש ומתנהג לאורך כל חייו. כאבא, אתה יכול לבנות קשר מיוחד עם התינוק שלך על ידי טיפול בהאכלה והחלפת חיתולים, התבוננות בעיניו של התינוק, חיוך ודיבור.

ההתקשרות

היא הדרך הראשונה לתינוק לומד לארגן את רגשותיו ומעשיו על ידי התבוננות באדם המציע להם חיבה ונוחות. ההתקשרות מתפתחת כאשר אתם מגיבים לצרכי התינוקות שלכם בצורה חמה, רגישה ועקבית. קשר בטוח גם מפתח את היכולת שלך להתמודד עם הלחץ שלך ולהגיב לרמזים שלו כדי להרגיע אותו.

קשר מאובטח מבטיח כי חלקי המוח של תינוקך האחראים להתפתחות חברתית ורגשית, תקשורת ומערכות יחסים גדלים ומתפתחים בצורה הטובה ביותר.

קשר

הוא הקשר הרגשי העמוק שיש לתינוק עם האדם שמספק את מרבית הטיפול בו. תינוקות יוצרים מערכות יחסים עם מבוגרים אחרים המטפלים בהם, אך הקשר עם הוריהם הוא החשוב ביותר. בעוד שרוב ההורים חשים קשר חזק עם ילדיהם מלידתם, תינוקות נצמדים גם להוריהם.

יש צורך ביחסים עקביים ורגישים

כדי להבטיח שתינוקות יוצרים קשרים בטוחים וקשרים עם הוריהם. תינוקות מפתחים קשרים בטוחים עם יותר מבוגר אחד חשוב בחייהם, כולל ילדים ומטפלים. הקשר הראשון של התינוק עם אמו חשוב, אך הקשר שהוא יוצר עם אביו חשוב לא פחות.

הרבה נכתב על תורת ההתקשרות

אך ביסודה הוא זה: מנקודת מבט פסיכולוגית, תורת ההתקשרות עוסקת באופן שבו תינוקות משתמשים ביחסיהם עם המטפל העיקרי שלהם כדי להגדיר ציפיות מעצמם ומהקשרים שלהם עם אחרים. הורים עצמם, שאולי לא חוו מליטה בטוחה כתינוקות, עלולים להתקשות בקשר עם תינוקותיהם.

סביבה בטוחה היא חלק חשוב בטיפול בתינוק החדש שלך. יש כמה דברים פשוטים שאתה יכול לעשות כדי לשמור על בטיחות התינוק שלך. החזרת הביתה לתינוק חדש יכולה להיות משמחת ומלחיצה כאחד, במיוחד כשמדובר ביצירת סביבת שינה נוחה ובטוחה.
למידע נוסף אודות לשמור על נוחות חיי התינוק שלכם בעזרת נסט ועריסה לתינוק עליך לבקר ב- must-shop.co.il

שימוש במתלה

הוא כלי בטוח ונוח להורים, אך חלק מהתינוקות מסתכנים בחנק כאשר הם אינם נמצאים במצב הנכון במתלה או אם התינוק אינו מבוגר מספיק כדי לזוז ממצב מסוכן. שיכול לחסום את דרכי הנשימה שלהם. תינוקות מוקדמים או בעלי משקל נמוך או תינוקות שאינם בריאים נמצאים בסיכון גבוה יותר לבעיות, לכן על ההורים להתייעץ עם רופא לפני השימוש במתלה. בגיל חודשיים, תינוקות יכולים להחליף חיתול ולהגדיל את הסיכון לתסמונת מוות פתאומי של תינוקות (SIDS).

אפשרו לתינוקות התחלה טובה בהתפתחותם החברתית

האופן שבו אנו מתקשרים עם ילדים הוא קריטי להתפתחותם הבריאה. אם נוכל להבטיח שתינוקות, ילדים ובני נוער מסוגלים לבנות ולשמור על מערכות יחסים חיוביות באופן הגיוני בעיניהם, הדבר יעזור להם להתחיל את הדרך הטובה ביותר בחיים ולסייע לתמוך בהתפתחותם הנפשית.

Related Post

כל מה שכדאי לדעת על רפואת שינייםכל מה שכדאי לדעת על רפואת שיניים



הפיכת רופא שיניים יכולה להיות מאתגרת בדרכים רבות, כולל שנות לימוד, העלות הכספית של ההכשרה, הקמת בית שיניים ותהליך הגשת התחרות התחרותית לבית הספר לרפואת שיניים. אם אתה מתכנן להיות