החסרונות של Time Doctor




קרלו בורג'ה הוא מייסד שותף של Time Doctor, תוכנת מעקב זמן לעובדים מרוחקים. הוא עמד בחזית הפיתוח של תוכנת מעקב זמן שיכולה לשמש חברות שמנהלות עובדים מרוחקים. Time Time היא תוכנת קוד פתוח המסייעת למשתמשים בה להגדיל את הפרודוקטיביות שלהם ולהבין מה עובדי החברה שלהם עושים בעבודתם.

למרות שישנם חסרונות במעקב אחר עובדים

ניתן לטפל בהם באמצעות כלי ניטור חזקים כגון Time Doctor. אף על פי ש- TSheets כפתרון למעקב אחר זמן לא זכה להנהגת הבחירה של העורך, הוא נבדק על ידי חברות המעוניינות לפקח על התנהגות העובדים על ידי מעקב אחר זמן והתקרבות אליו. בסך הכל, TimeDoctor היא תוכנת זמן ונוכחות מעוגלת המסייעת לאנשים ועסקים לנהל ביעילות את זמנם ולשפר את הפרודוקטיביות בכל הלוחות.

יש לו חסרונות פוטנציאליים רבים שצריך לזכור, כולל אפשרות להפחיד חולים שלא לצורך, חששות מוגברים באחריות לטעויות בטיפול ובעיות אחריות אפשריות.

רפואי יכול להקל על הרופאים לטפל במקרים מורכבים יותר ולהפחית את זמן ההמתנה לביקור רופא

היתרונות והחסרונות של להיות רופא הראו כי היתרונות, כמו היכולת לפתור מחלות ולהציל חיים, מאוזנים לעיתים על ידי הסיכונים בביצוע מצבי חירום רפואיים ואובדן חולים. Time Doctor מאפשר לך לעקוב אחר משימה אחת בלבד בכל פעם, משפר את הריכוז ומקטין את הסבירות לריבוי משימות, מה שהופך את העובדים ליותר נוטים לטעויות ומפחית את היעילות הכוללת. עובדים יכולים לעקוב אחר הזמן בלחיצה על כפתור "התחל" כדי להגיע לעבודה.

כדי לעקוב אחר זמן, משתמשים מורידים את אפליקציית שולחן העבודה Time Doctor, העוקבת אחר כמה זמן הם השקיעו בעבודה על פרויקט מסוים. לאחר הפעלת הטיימר, TimeDoctor רושם את משך השימוש באתר או ביישום, כולל המספר הכולל של שעות ודקות שהוצאת באתר. כאשר העובד מפסיק להשתמש במחשב שלו, הזמן אחר במחשב כבר אינו במעקב, אך הוא יכול לעקוב אחר זמן העבודה בלחיצת כפתור. אם עובד נמצא בהפסקה, רופא הטיימר יפסיק את הטיימר ויניח שהפעילות נמשכת שלוש דקות ולא מעקב אחריה עד שהוא או היא חוזרים למחשב.

Time Doctor אף מספק דוח "שימוש רע בזמן"

המתעד כמה זמן העובדים השקיעו באתרים שנחשבו בלתי זמינים. טיים דוקטור מפרט את פייסבוק ויוטיוב כחשבונות בדיקה, אך לא מפרט אתרים שהוא רואה כמבזבז זמן. למרבה האירוניה, הסרטון היחיד ביוטיוב שצילם היה אחד המדריכים שלו, שמושמע על לוח המחוונים שלו.

בעוד Hubstaff מציע גם ניטור עומק

תכונת הקלטת מצלמות הרשת של Time Doctor מאפשרת למנהלים לצלם תמונות של עובדים מרוחקים (הקפידו להוריד את החלוקים אם אתם רוצים לעבוד מהבית). TimeDoctor מאפשר למנהלים לצלם תמונות מצלמת רשת מהמחשב של העובד במרווח זמן מוגדר.
עבור מידע בתחום של החסרונות של Time Doctor מומלץ לגשת לאתר fillva.com

זה יכול להיות מועיל לחברות שיש להן עובדים מרוחקים ולהגדיר את Time Doctor לקחת צילומי מסך ממסך המשתמש במרווחים מוגדרים מראש של 3-30 דקות

כדי לנהל עובד מרוחק, ניתן להקליט את Time Doctor גם על מסך המשתמש במרווח קבוע מראש של 2-3 דקות או במרווחי זמן קבועים מראש (3-30 דקות).

לדיווח

Time Doctor כולל אפליקציית שולחן עבודה המיועדת בעיקר למעקב אחר זמן, אך מספקת דחיפה עדינה למשתמשים כדי לבדוק שהם עוקבים אחר הפרודוקטיביות. תכונה נהדרת נוספת של אפליקציית TimeDoctor היא שהיא מאפשרת למשתמשים לעקוב אחר זמנם במגוון דרכים, כולל באמצעות טלפון, דוא"ל, SMS וערכי לוח שנה. הוא משתלב גם עם שירותים כגון יומן Google, כך שתוכל להוסיף כפתור מעקב באפליקציית Google כדי לעקוב אחר הזמן שלך.

עם Time Doctor, העובדים אינם חוששים מכלי ניטור, והבוסים יכולים להבטיח שזמן החברה לא יתבזבז, מכיוון שהוא מאפשר למעסיקים לעקוב אחר פעילויות עובדיהם. תוכל לגשת לרשומות זמן מפורטות כדי להגדיל את התפוקה וביעילות. לנהל את העסק שלך.
עבור עוד פרטים מורחבים אודות מנשה בטיטו והחסרונות של Time Doctor עליך לגשת לאתר menashe.org.il

מעסיקים אוהבים שהם יכולים להשתמש ב- Time Doctor

כדי לעקוב אחר צריכת הזמן של העובדים שלהם, והמשתמשים מדווחים על עלייה בפריון של 22% לאחר שימוש בתוכנת מעקב הזמן. יכולות המעקב המקיפות של Time Time מאפשרות למנהלים לזהות במהירות אזורי עבודה שניתן לשפר כדי להגביר את התפוקה. TimeDoctor יכול לעזור לטפל בבעיות פרודוקטיביות של העובדים על ידי מתן תמונה ברורה כיצד חברי הצוות שלך מבלים את שעות העבודה שלהם. כלי ניהול זמן זה מאפשר לך לנהל את זמנך בצורה יעילה יותר.

גבייה מהירה של כסף בממוצע של 22 יום, עם מקסימום 1,000 דולר ליום או 5,500 דולר לחודש במשך שנה שלמה.

אם הזמן הוא הדרישה היחידה שלך, יתכן שדוקטור הזמן יספיק, גם אם נותר רק מעט להיות רצוי. עם צוות שהוקם זה עתה ועבר לאחרונה לעבודה מרחוק, נראה ש- TimeDoctor הוא בחירה קלה למעקב אחר הזמן שלך.

Related Post

כל מה שכדאי לדעת על רפואת שינייםכל מה שכדאי לדעת על רפואת שיניים



הפיכת רופא שיניים יכולה להיות מאתגרת בדרכים רבות, כולל שנות לימוד, העלות הכספית של ההכשרה, הקמת בית שיניים ותהליך הגשת התחרות התחרותית לבית הספר לרפואת שיניים. אם אתה מתכנן להיות