איפה אפשר לקנות מסנן למכשיר טיהור מים "תמי 4"
במשך מספר שנים השתמשנו במערכת מים של זן ומאוד אהבנו אותה, אבל רצינו מערכת עם אוסמוזה הפוכה. הקמנו את מערכת האוסמוזה ההפוכה של Aquatru, הפעלנו את 5 הטנקים הנדרשים, שטפנו את המסנן והתחלנו בבדיקות טעם.

מיכלי המים המסננים מעט קטנים יותר ממערכת הזן הישנה שלנו (מיכל מים מסונן של 5 ליטר)

אבל אני חושב שהמהירות של האקווטרו הופכת אותו למהיר יותר מהזן, למרות שהיא איטית יותר. מסנני מים לבתים שלמים מיועדים לעבוד בטווח מסוים של לחץ מים, ואם לחץ המים גבוה מדי, המערכת עלולה לפגוע.

אף מערכת טיהור מסננים אינה יעילה במאת האחוזים בכל הנוגע להסרת זיהומים מהמים

לכן עליך לדעת בדיוק מה המסנן שלך צריך לעשות לפני שאתה הולך לקניות (ראה שלב 1). אם יש לך אקווריום עם מי מלח, אתה יכול לקבל מסנן אוסמוזה הפוכה שמטהרת את מי הברז שבהם אתה משתמש באקווריום שלך. למי שלא יודע, המסנן מסופק עם מפתח ברגים לניתוק מסנן הסיבים מהמיכל, אך אף אחד לא למיכל השרף או למיכל האחרון במעגל המים.

אם אתה רוצה להיות בטוח שהמים בהם אנו משתמשים הם טהורים ככל האפשר

הדרך הטובה ביותר להבטיח זאת היא על ידי הוספת מסנן מים לביתך, בין אם זה מסנן מים לכל הבית או מסנן מים לאורך קו המים מהכיור במטבח למקור המים. מסננים הנמצאים בבתים ובחנויות כוללים מסנני מים לברזים, ברזים לברזים, מסננים מובנים או מובנים למדידים, מסננים לכיורים ומסננים למתקני טיפול ביתיים שלמים. אם אתה מסנן את המים שלך באמצעות מערכת סינון מים ביתית יעילה, אתה השקעה מושכלת בבריאות המשפחה שלך.

העלות הממוצעת של טיפול או ניקוי מים

היא 1,995 $, אך בעלי בתים יכולים להוציא בין 988 $ ל -3,066 $ בהתאם למגוון גורמים. מערכות סינון מים יכולות להיות זולות משמעותית, אך הן יכולות לעלות בערך כמו טיפול מלא בבית (1,000 עד 4,000 $). במשק הבית מערכת סינון מים יכולה לעבד כמויות גדולות של מים מסוננים ולהסיר זיהומים.

מערכת סינון מים ביתית משתמשת בלחץ אוויר כדי לכפות מים דרך קרום חדיר למחצה. מערכת אוסמוזה הפוכה מיועדת לפעולה כמסנן מים לכל הבית. הוא ממוקם במיקום מרכזי כדי לספק לכל הבית מים מסוננים.

החברה מייצרת גם מערכות מים חמים וקרים

מסננים ומקררי ניקוי, כמו גם מערכות שטיפה. המחלקה לאיכות המים שלה מפתחת מערכות חדישות לטיפול במים, כולל מסנני מינרליזציה UV וכרום. מטהר מים ביתיים נייד שוודי חדש משתמש בחום ואור UV המובנה במסנן לניקוי מים מזוהמים.

בטיהור מים משתמשים במינרלים מייננים להרוג מיקרואורגניזמים כגון אצות וחיידקים

ניתן להשתמש בצלחת הטפטוף החלופית במטהר המים הביתי של Waterlogic WL-3101 כדי לספק כיסוי לשלב הראשון של מסנן מטהר המים למניעת היווצרות עובש. מסנן מקלחת משמש להפעלת פחמן וחיזור KDF להסרת כלור.

הדרך הטובה ביותר להבטיח שהמערכת שלך פועלת כראוי

היא להזמין מומחה לסינון מים מקומי. הם לא רק יוכלו לוודא שהמצב משתפר, אלא הם גם ידריכו אותך באפשרויות שלך ויראו לך מה הם חושבים שהכי טוב עבור הבית שלך. בחר מערכת לטיפול במים המתייחסת לבעיות הספציפיות של מי הברז שלך.

ניתן להשתמש באור UV מעבדת אור UV על ציוד הנע בין $ 200 ל $ 1,000 $-$ 300 עד $ 500-מזקק מים 50 עד $ 4,000-$ 300-$ 500-מזרק כימי 300- $ 1,00 $ 300 $ 500 $ טיפול במים לאור UV עולה $ 500 עד 1500 $ ומעלה.

עיצבתי פתרון לבעיה זו על ידי מילוי הבקבוק במטהר המים שלי, והוא TAMI-4, אך בשל העיצוב הפשוט שלו ניתן להשתמש בו גם עם מטהרי מים אחרים.
למידע נוסף בנושא של מסנן לתמי 4 עליך לבקר באתר bluwater.co.il

קנינו מיכל מים נקיים שני ושמרנו אותו במקרר. עם שימוש מוגבר במטהר המים, מוערכת ההשפעה של המטהר על ריכוז הפלואוריד במי השתייה. אבדוק את מי הפסולת הכלולים במיכל שהוסר על מוצקים מומסים שהוסרו מהמים שלך.

יש לרוקן את מיכל הברז ממי הביוב ולמלא אותו מחדש עם תצוגה גדולה על המחוון הקדמי

זה נעשה על ידי ניקוז המים דרך חיישן הידית ונותן להם להתייבש. לאחר השלמת השטיפה יש לשטוף את המיכל, להתקין מסנן חדש ולהוסיף מים אם הוא אינו מתחיל.
למידע מורחב על מסנן לתמי 4 ניתן לבקר ב- aquatal.co.il

מערכת סינון המים של Platypus GravityWorks 40 ליטר בעלת ביצועים גבוהים

היא אחת הטובות בשוק. חברת TAMI-4 מייצרת מסנני מים, חומרי ניקוי, מצננים ושיווק מוצריה בישראל. בלב מפעל טמי -4 לטיהור מים נמצא פילטר הייטק שפותח על ידי יזמים ישראלים ומיוצר בארץ, המכונה גם המבוך.

מסנן זה מתאים למגוון רחב של יישומי סינון מים וציוני סינון עם רכיבי המסנן השונים שלו וקל להתקנה ולתחזוקה

מי שטראוס מיועדים לייצר מי שתייה ידידותיים לשוק וסורגי מים לחימום / קירור לשימוש ביתי ועסקי. קבוצת שטראוס רכשה את חברת H2Q מקבוצת שטראוס (היא נקראה "H2Q") ורכשה את חברת TAMI-4, חברת סינון מים ישראלית, שהפכה לחברה.

השימוש הגובר בממברנות מסנן קרמיקה לטיפול בשפכים, ביו-רפואה, תעשיית המזון והמשקאות, התעשייה הכימית ותעשיות אחרות מניע את צמיחת שוק הממברנות של מסנני קרמיקה ברחבי העולם.

Related Post