איך מתקינים פורומים באתר
פורום הוא מעין פורום שלעתים מחולק לשני חלקים, אחד בו חברים יכולים להגיב ואחד בו הם יכולים להגיב לתגובות. זהו פורום בו משתמשים יכולים לתקשר זה עם זה באמצעות פוסטים ותשובות. האינטרנט עושה אותך טיפש והכל מבוסס על צד קומדי, אז אני אהיה קצת יותר טכנית.

פורום יכול להיות בעיה – פורום פתרונות, פורום דיונים או אפילו פורום לקבוצת אנשים עם אינטרס משותף.

עם אווטרים

פירורי לחם ושיתוף רשתות חברתיות, בהחלט יהיו כמה תכונות פורום שתרצו להוסיף לאחר התקנת bbPress. אתה יכול להתאים אישית את הפורום שלך לטעמך, ולהתאים את התמונה הכוללת של האתר שלך. אם אתה רוצה להריץ רק את פורום bPress או מחפש פורום שמתאים לאתר הקיים שלך, אתה יכול להתאים אישית את המראה. לאחר שהתקנתם והתקנתם את bBPress, הוסיפו את כל הפורומים והתכונות שאתם מחפשים והעלו את הפורומים שלכם לשוק תוך כ- 15 דקות.

בעזרת ForumEngine, אתה יכול ליצור פורום שבו המשתמשים יוכלו לקיים אינטראקציה על ידי פרסום נושאים ושאלות, מענה, לייק או לא אהבתי נושאים ושיתוף הערות.

הישאר מעודכן בתוכן הפורום

וודא ששאלות חדשות אינן נענות כאשר הפורום חדש, והשתתף באופן פעיל בדיונים בפורום כדי לזהות דואר זבל וטרולים במוקדם ובטוב יותר. טרולי פורומים הם אלה שרוצים לעורר כעס ולעורר סכסוכים בפורומים. חפשו טרולים ועזרו למנוע טרולים בפורומים בוגרים, מכיוון שקונפליקטים בפורומים הם בלתי נמנעים, קחו בחשבון משתמשים המנסים ליצור סכסוכים במקום לשאול שאלות כנות ולהעלות תשובות כנות.

אם אינך יכול אפילו להתקין את phpBB לאחר קריאת מדריך זה

עיין בסעיף התמיכה בעמוד מבוא למתקין לקבלת סיוע נוסף. אם ברצונך להציג פורומים במספר תחומים ויש לך בעיות בהעברה, עליך לחפש באופן מקוון "להתקין php BB" ואת שם המארח. אם ללקוח יש שאלת תמיכה טכנית או כללית, הם יכולים לבדוק אם הבעיה כבר פורסמה ואז ללכת לפורומים לשאול שאלות. אם לא מצאת את הוראות ההתקנה במיוחד עבור המארח שלך או שמצאת תיעוד מועיל, אל תשכח לפנות לצוות התמיכה המארח ולשאול אם הם יוכלו לכוון אותך בכיוון הנכון.

אם הפורומים שלך משיגים את המטרה למשוך קהילה של מבקרים קבועים לאתר שלך

אתה יכול לצפות לראות גידול בתנועה. ככל שהפורומים גדלים בפופולריות, מבקרים אלו ייצרו תוכן ייחודי שיניב עוד יותר תנועה והכנסות כאשר אנשים מחפשים תשובות לנושאים שהם מתמודדים איתם.

כדי למתן את הפורומים שלך ביעילות, ליצור כללי פורום ברורים, לבדוק אותם מדי יום, לחפש משתמשים בטרולינג, להיות פעיל בקהילה ויצרת וקבעתי כללי פורום ברורים. יש לנהל ולנהל את הפורומים שלך כדי להסיר משתמשים שמפרסמים נושאים שמעוררים משתמשים אחרים. בנוסף ליצירת תנועה בפורום שלך, עליך גם למתן את התעבורה הזו כדי להבטיח שהקהילה החיובית שלך תהיה ללא ספאם וטרולים וכי אתה חיובי כלפי הקהילה שלך. לאחר שתתקין את התוכנה העדכנית ביותר ופתח את הפורומים שלך למשתמשים, תרצה להמציא סט כללים שינחה את התנהגותך באתר שלך. ודא שהנושאים שאתה דן בהם, השאלות שאתה מעלה והתמונות שאתה מעלה קשורות ישירות לנושא הפורום שלך. לכל נושא שאתה זקוק לעזרה בו, אתה פשוט יכול לעבור לדף הפורום הראשי ולמצוא את הקטגוריה המתאימה.

לאחר מכן

התחל את אתר הפורום שלך, התקן את תוסף הפורום, בחר נושא והתאם את הגדרות הפורום באתר שלך. ליצירת עמוד פורום חדש, היכנסו לפאנל שמתחת לסעיף ארכיונים / חילזון, לחצו על האפשרות "פורומים", ואז בחרו "פורום חדש" ולחצו על כפתור יצירת פורום חדש. בשדה הטקסט, הזן את שם הפורום החדש שלך, שנה את הפורום לדף (ללא אפוסתרופות) והזן "בסיס הפורום" באזור הטקסט. לאחר מכן, התאם אישית את תוסף הפורום שלך והתקן אותו, הפעל אותו ועבור לפאנלים תחת "Archives / Slugs".

הפוך את אתר הפורום שלך לחי על ידי לחיצה על "התחל דף" בכרטיסייה "Bluehost", ואז "צור פורום" תחת "פורומים" ולחץ על "Live".

לחץ על "התקן" והמתין לרגע שמתקין יבצע את עבודתו ואתה מוכן לגשת לפורומים שלך.

אם כבר אירחתם את שם הדומיין שלכם באתר וורדפרס

תוכלו לדלג על השלב שכותרתו "מה שאתה צריך כדי להתקין את phpBB וליצור פורום" ולדלג לשלב הבא במדריך זה. אם אתה משתמש ב- WordPress, יש תוסף שניתן להתקין שמכניס פורומים ישירות לבלוג שלך. מכיוון שכל אחד יכול ליצור פורומים בוורדפרס מבלי לגעת בקוד, ההתקנה וההתקנה של תוסף זה הם פשוטים. אז אם אתה רוצה להתקין את התוסף ולא להשתמש ב- DreamHost, דלג על ההתקנה והתארח בעצמך עד שתגלה מה אתה צריך להתקין.

Related Post