איך מנקים באנגבין אם אתה חדש בשימוש בנרגילה או מעשן באנג מנוסה, תחזוקה שוטפת היא המפתח לשמירה על הטעם שלך, מה שדורש ממך לשמור על החלקים היקרים שלך בסדר.

כשמדובר בניקוי הבאנג הטוב ביותר, אינך צריך פתרון מפואר, אומרים מומחים. אתה יכול לקנות פתרונות ניקוי ספציפיים לבאנג, אבל אלכוהול ואיזופרופיל ומלח הם ההימורים הטובים ביותר (והזולים ביותר) שלך.

לפני שתתחיל לנקות את הבאנג שלך

עליך לשפוך מעט מים ישנים לכיור או לניקוז. לאחר שתשאב את רוב השרף מהבאנגס שלך, השתמש במים חמים כדי לשטוף אותו. אם אתה צריך להשתמש בו, אתה יכול לנגב את החלק החיצוני במגבת נייר או במגבת תה נקייה.
על מנת לקרוא עוד מידע על grunge off עליך לגלוש לאתר popa-rg.co.il

אם מי הבאנג המשומשים נראים נקיים, טוב לשפוך אותם לטמיון ולהתחיל מחדש. אם לא תשנה את המים, יהיה קשה יותר לנקות את הבאנג. ריינה נבארו ממליצה לשטוף את הבאנג והפייה בסבון כלים רגיל ולוודא שהציוד נשטף היטב.

נסה לדלל את כמות הסבון במים ולמרוח אותו על משטח המוצר שלך בעזרת מברשת רכה. לנער את החלק שלך במשך חמש דקות, ולאחר מכן לשטוף מים וסבון. השתמש בשואב אבק עם אביזר לניקוי כדי להסיר אבק עודף שאולי הצטבר.

לניקוי הבאנג שלך, הסר שופר נשלף מהצינור. Cillit Bang Grime Lime Spray ידוע בכל רחבי הארץ בזכות משיכות פשוטות, ואילו ניתן להשתמש ב- Bam-Bam Power Grime Lime Clean Trigger על זכוכית, אקריליק, פלסטיק, קרמיקה, כיורים, קערות אסלה וכו '

מגוון מוצרי ניקוי נמכרים על ידי יצרנית מוצרי הצריכה Reckitt Cillit Bang

כולל מסרי שומנים לניקוי לכלוך קריסטל, חלודה, עובש וסירי סיד. דן מדגים שיטות ניקוי, כפי שניתן לראות בפרסום של Cillits Bang לניקוי דליפות נפט. באנג קלין היא שיטה המבוססת על תערובת גז להסרת זיהומים מדודים תעשייתיים.

Cillit Bang Power Crystal (הידוע גם בשם Easy Bang Bam Power ניקוי קריסטל בבריטניה) וניקוי Quckie משטחים מוכתמים נקיים. Cillit bang הוא חומר ניקוי חומצי חזק שיכול לפגוע במשטחים רבים.

מנקות זכוכית קשות במיוחד לניקוי בשל כמות עצומה של הידבקות השרף ומאפייני סינון מורכבים

היזהר בעת ניקוי מוצרי B & O מודרניים, מכיוון שאתה עלול להשאיר סימן החלקה קטן או יותר על פני השטח שלהם. אם המשטח חשוב יותר מהכיריים שלך, יש לבדוק מוצרים, כולל אלה המפורטים למעלה, לאזורים קטנים נסתרים כדי לחפש נזקים.

אחד היתרונות של באנג הוא שהוא אינו מכיל חומרים מזיקים, אותם ניתן להשיג באמצעות סינון וניקוי במים.

ריכזנו כמה ממוצרי ניקוי הבאנג הטובים ביותר בהשראת המלצות המומחים שלנו. בואו נודה בזה, לא כל מטלותיכם בניקיון הבית. אז בואו נסתכל על הדרכים השונות בהן תוכלו לנקות את המחשב, החל בניגוב התצוגה ועד למחיקת אפליקציות מיותרות.

 

 

Related Post

חברה מומלצת ליעוץ משכנתאותחברה מומלצת ליעוץ משכנתאותורסנו חברת יעוץ משכנתאות הגדולה בארץ  בחירת מלווה המשכנתא הנכון תהיה חלק גדול בהשגת העסקה הטובה ביותר עבור המשכנתא שלך בחרנו מלווים המציעים מגוון סוגי משכנתאות וקיבלנו דירוג A+ מלשכת